Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>A=Новік В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Новік В. О. 
Державна політика і регулювання імміграційних процесів в Україні : Аналіт. дослідж. / В. О. Новік. - К., 1999. - 216 c. - Бібліогр.: с. 199-216. - укp.

Розглянуто проблему розробки державної політики в сфері імміграції. Визначено принципову модель побудови системи регіонального та загальнодержавного управління імміграційними процесами в Україні, розроблено понятійний апарат наукової та практичної діяльності у сфері імміграції з урахуванням міжнародного досвіду й традицій України. Сформульовано концептуальні положення довгострокової державної політики щодо регулювання імміграційних процесів в Україні, обгрунтовано принципи та підходи до нелегальної імміграції та боротьби з нею, а також основні принципи адаптації біженців та інших категорій іммігрантів в Україні. Теоретично обгрунтовано цілісну систему державного управління імміграційними процесами, яка поєднує адміністративно-організаційні та фінансово-економічні структурні елементи.


Індекс рубрикатора НБУВ: С73(4УКР)64-24 + Х911.14(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА596598 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Новік В. О. 
Особливості моделювання процесів переробки термолабільних композиційних та біоматеріалів екструзійним методом / В. О. Новік, Л. Б. Радченко, Я. Г. Двойнос // Хім. пром-сть України. - 2001. - № 4. - С. 50-52. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Запропоновано та обгрунтовано підхід у моделюванні процесу переробки композиційних полімерних і біоматеріалів методом черв'ячної екструзії, в якому екструдер розглянуто як трубчастий реактор із внутрішніми дисипативними або іншими джерелами енергії. Описано модель теплообміну та область її використання в інженерних розрахунках. Розглянуто процеси екструзії за яких використання нової моделі є найбільш ефективним і дає достатню для інженерних розрахунків точність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л710.514

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Радченко Л. Б. 
Моделювання процесу двочерв'ячної екструзії. 1. Екструзія в умовах різноспрямованого обертання черв'яків / Л. Б. Радченко, І. О. Мікульонок, В. О. Новік // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2005. - № 3. - С. 75-83. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Розглянуто та проаналізовано різні фізичні та математичні моделі процесу переробки полімерів у двочерв'ячному екструдері з різноспрямованим обертанням черв'яків, наведено основні аналітичні залежності для визначення параметрів процесу переробки термопластичних матеріалів у даному екструдері. Розроблені алгоритм і програма розрахунку дозволяють для заданої продуктивності екструдера визначати конструктивні розміри та частоту обертання черв'яків, а також тепловий режим робочих органів екструдера, які можна рекомендувати для інженерних розрахунків екструзійного устаткування для переробки полімерів і матеріалів на їх основі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л710.514-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Новік В. О. 
Державна політика і регулювання імміграційних процесів в Україні : Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.04 / В. О. Новік; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. - К., 1999. - 18 c. - укp.

Досліджено форми, методи, організацію державного управління процесами імміграції в Україні. Проаналізовано стан досліджень даної проблеми, сучасну імміграційну ситуацію у країні. Визначено основні принципи державної імміграційної політики. Висвітлено зарубіжний досвід діяльності міграційних служб, можливості його використання в Україні. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення функціональної та організаційної структури управління імміграційними процесами. Особливу увагу приділено питанням працевлаштування біженців, боротьбі з нелегалами та запобігання проникненню їх на територію України, міждержавному і міжнародному співробітництву у цій сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)34 + Х911.14(УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА307601 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Попов С. О. 
Перспективи відновлення підземної розробки магнетитових кварцитів в Україні: гірничотехнічні, технологічні і економічні аспекти / С. О. Попов, В. М. Сидор, В. А. Новік // Металург. та гірничоруд. пром-сть. - 2018. - № 4. - С. 45-52. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - обгрунтування доцільності та перспективності відновлення розробки магнетитових кварцитів підземним способом в Україні. Аналіз літературних джерел, проектної документації та даних практики, які містять відомості про сучасний стан і умови розробки залізних руд України та дані про різновиди і стан запасів залізних руд різних видів у надрах України. Розглянуто проблему, за якої залізорудні гірничодобувні підприємства виконують видобуток руди на великих, гранично економічних глибинах і можливе виникнення дефіциту сировинних ресурсів у недалекій перспективі. Визначено обсяги магнетитових кварцитів, які є на законсервованих і діючих шахтах і країни, і які на цей час не експлуатуються, обгрунтовано доцільність і напрями відновлення розробки цих руд для розширення сировинної бази вітчизняної залізорудної гірничодобувної промисловості. Розширено принципові підходи до реалізації на сучасному технологічному і технічному рівнях циклічно-поточної технології підземної розробки запасів магнетитових кварцитів, які спроможні забезпечити економічну ефективність їх видобутку на глибинах, на яких відкритий спосіб їх розробки стає нерентабельним. Економічна ефективність підземної розробки запасів магнетитових кварцитів за умов функціонування залізорудних гірничодобувних підприємств забезпечує суттєве розширення їх сировинної бази, яка невпинно скорочується, підтримку виробничої потужності цих підприємств на тривалий період і надає змогу залишатися Україні одними з лідерів у галузі залізорудного гірничодобувного виробництва у світі.


Індекс рубрикатора НБУВ: И332.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28347 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Хаджирадєва С. К. 
Інституціоналізація публічного управління в Україні: стан проблем та перспективи розвитку : монографія / С. К. Хаджирадєва, А. П. Рачинський, В. О. Гусєв, О. В. Половцев, Л. М. Стрельбицька, М. П. Стрельбицький, О. М. Нижник, С. В. Загороднюк, Л. О. Воронько, В. О. Новік, Т. П. Мельничук, Л. А. Пашкевич, Д. Ю. Мостова, С. І. Борох, Т. О. Мельник, О. В. Євтушенко, А. В. Медведь, Л. М. Демиденко, Н. С. Піх, М. С. Коханій, С. Г. Чалих; ред.: С. К. Хаджирадєва; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - Київ, 2018. - 246 c. - укp.

Розкрито концептуальні засади інституціоналізації публічного управління в Україні, зокрема питання інституціоналізації галузі знань і спеціальності "Публічне управління та адміністрування" в освітньо-науковому просторі України. Висвітлено сучасні концепти розвитку публічного управління та адміністрування, розглянуто управлінські рішення в системі координат інституціоналізації публічного управління та адміністрування в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)01

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА833936 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського